ა (ა)იპ "სავალდებულო დაზღვევის ცენტრი" აცხადებს ვაკანსიას დეკრეტული შვებულების შემცვლელი ქოლ-ცენტრის ოპერატორის პოზიციაზე (6 თვე).
ა (ა)იპ "სავალდებულო დაზღვევის ცენტრი" ახორციელებს საქართველოს ტერიტორიაზე მოძრავი უცხო სახელმწიფოში რეგისტრირებული ავტოსატრანსპორტო საშუალების მფლობელის სამოქალაქო პასუხისმგებლობის სავალდებულო დაზღვევის უზრუნველყოფას.
ქოლ-ცენტრის ოპერატორის ძირითადი ფუნქცია-მოვალეობები:
** სავალდებულო დაზღვევის პოლისით მოსარგებლეთათვის მომსახურების მიღების შესახებ პირველადი კონსულტაციის გაწევა, სავალდებულო მოქმედების სქემის დეტალური ახსნა;
** არა სიცოცხლის ზარალების შესახებ სატელეფონო კომუნიკაციის მეშვეობით ინფორმაციის მიღება;
და მიღებული ინფორმაციისა და მონაცემების პროგრამულ სისტემაში აღრიცხვა, შესაბამის განყოფილებებთან ინფორმაციის გაზიარება და დამდგარი შემთხვევის პროცესის დასრულების შემდეგი მონიტორინგი;
** ცენტრში არსებული სატელეფონო მომსახურების სტანდარტის დაცვა და უზრუნველყოფა;
** შემოსული ზარების გადამისამართება თანამშრომლებზე;
** შეფერხებების მართვის უნარი.
** სასურველია მომხმარებელთა მომსახურების სფეროში მუშაობის 6 თვიანი გამოცდილება;
** კლიენტთა მომსახურების სტანდარტების ცოდნა;
** კომპიუტერული საოფისე პროგრამების კარგი ცოდნა;
** აუცილებელია უცხო ენის სრულყოფილი ცოდნა (ინგლისური, რუსული);
** მოქნილი სამუშაო გარემო: (თანამშრომელს აქვს შესაძლებლობა ნაწილობრივ იმუშაოს ოფისიდან (ქ.
თბილისი), ნაწილობრივ მისთვის სასურველი ადგილიდან);
** მცოცავი სამუშაო ცვლა: სამუშაო ცვლა მოიცავს როგორც დღის, ასევე ღამის ცვლას;
** ჯანმრთელობის კორპორატიული დაზღვევა კომპანიის დაფინანსებით;
დაინტერესებულ პირებს ვთავაზობთ სასიამოვნო, მეგობრულ, თანამშრომელზე ორიენტირებულ სამუშაო გარემოს, სადაც ერთმანეთზე ზრუნვა კორპორატიული კულტურის მთავარი ღირებულებაა. გთხოვთ, გამოაგზავნეთ რეზიუმე შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: hr@tpl.ge და წერილის სათაურში მიუთითოთ ვაკანსიის დასახელება - "ქოლ-ცენტრის ოპერატორი".
განაცხადების მიღების ბოლო ვადაა 2025 წლის 28 აპრილი. დაკავშირება მოხდება მხოლოდ შერჩეულ კანდიდატებთან.
კანდიდატი უფლებამოსილია მიიღოს ინფორმაცია მის შესახებ დამუშავებული პერსონალური მონაცემების შესახებ, რომელიც თავად მიაწოდა ა (ა)იპ "სავალდებულო დაზღვევის ცენტრს" და მოითხოვოს აღნიშნული ინფორმაციის გასწორება, განახლება, დამატება, დაბლოკვა, წაშლა ან/და განადგურება;აღნიშნული მიზნით, კანდიდატი უფლებამოსილია დაუკავშირდეს ა (ა)იპ "სავალდებულო დაზღვევის ცენტრს" პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცერს შემდეგ ელ-ფოსტაზე: dpo@tpl.ge.