დასახელება: სარეზერვო მოლარე-ოპერატორი
მომწოდებელი: სავალდებულო დაზღვევის ცენტრი
გამოქვეყნდა: 29 მარტი / განცხადების ვადა: 28 აპრილი
ა (ა)იპ სავალდებულო დაზღვევის ცენტრი აცხადებს ვაკანსიას სარფის სერვის ცენტრის სარეზერვო მოლარე-ოპერატორის პოზიციაზე.
ა (ა)იპ სავალდებულო დაზღვევის ცენტრი ახორციელებს საქართველოს ტერიტორიაზე მოძრავი უცხო სახელმწიფოში რეგისტრირებული ავტოსატრანსპორტო საშუალების მფლობელის სამოქალაქო პასუხისმგებლობის სავალდებულო დაზღვევის უზრუნველყოფას - http://www.tpl.ge
მოლარე-ოპერატორის ძირითადი ფუნქცია-მოვალეობები:
** სალარო ოპერაციების წარმოება;
** სავალდებულო დაზღვევის ცენტრის პოლისების რეალიზაცია;
** ყოველდღიური შემოვალ-გასავლის ორდერის/საოპერაციო დღიური საბუთების ორგანიზება;
** სალაროს ნაშთის კონტროლი;
** ოპერაციების პროგრამული შესრულება;
** თანხის ინკასაცია;
** ნაღდი და უნაღდო ანგარიშსწორების სახით ჩატარებული ოპერაციების შედარება პროგრამულ მაჩვენებლებთან;
** სალაროს აპარატის Z ანგარიშების შესაბამისობის შემოწმება პროგრამულ მაჩვენებლებთან;
** ხელმძღვანელის მიერ დავალებული საქმიანობის შესრულება.
** შეფერხებების მართვის უნარი;
** განათლება: სასურველია უმაღლესი განათლება;
** გამოცდილება: სასურველია მოლარე - ოპერატორად მუშაობის სულ მცირე 6 თვიანი სამუშაო გამოცდილება;
** ენები: აუცილებელია უცხო ენის ცოდნა (ინგლისური, რუსული);
** უნარ-ჩვევები: Microsoft Office;
** სამუშაო ადგილი: ბათუმი, აფსაროსის გზატკეტიცილი N47ა;
** თვის ჯამური ანაზღაურების ოდენობა დამოკიდებულია, საანგარიშო თვის მანძილზე ნამუშევარი ცვლების რაოდენობაზე. სარეზერვო მოლარე-ოპერატორის ცვლაში გამოძახება ხდება, წინასწარ შეთანხმებული განრიგის შესაბამისად.
დაინტერესებულ პირებს ვთავაზობთ სასიამოვნო, მეგობრულ, თანამშრომელზე ორიენტირებულ სამუშაო გარემოს, სადაც ერთმანეთზე ზრუნვა კორპორატიული კულტურის მთავარი ღირებულებაა. გთხოვთ გამოაგზავნეთ რეზიუმე შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: hr@tpl.ge და წერილის სათაურში მიუთითოთ ვაკანსიის დასახელება - მოლარე-ოპერატორი.
განაცხადების მიღების ბოლო ვადაა 2025 წლის 28 აპრილი.
დაკავშირება მოხდება მხოლოდ შერჩეულ კანდიდატებთან.
კანდიდატი უფლებამოსილია მიიღოს ინფორმაცია მის შესახებ დამუშავებული პერსონალური მონაცემების შესახებ, რომელიც თავად მიაწოდა ა (ა)იპ "სავალდებულო დაზღვევის ცენტრს" და მოითხოვოს აღნიშნული ინფორმაციის გასწორება, განახლება, დამატება, დაბლოკვა, წაშლა ან/და განადგურება;აღნიშნული მიზნით, კანდიდატი უფლებამოსილია დაუკავშირდეს ა (ა)იპ "სავალდებულო დაზღვევის ცენტრს" პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცერს შემდეგ ელ-ფოსტაზე: dpo@tpl.ge